• +90 312 395 KULE
  • info@kulerobot.com
  • 08:30-18:30

Anahtar Teslim

Proje ve Mühendislik Hizmetleri

TERZİ USULÜ ÇÖZÜMLER

Anahtar teslim proje çözümlerimiz ile müşterilerimizin her işini özel kılıyoruz.

ATP

Üretiminizde yaşadığınız her türlü darboğaz, kalite beklentisi, hız ve sürdürülebilirlik ihtiyaçlarınıza, işinize özel proses ve proje çözümleri sunmaktayız.

Alanında uzman mühendislerimizin proses tecrübesini, müşterilerimizin üretim metodları ile birleştiriyoruz. Üretimde yaşanan darboğazların ortadan kaldırılması, hız ve verimin artırılması, üretim kalitesinin yükseltilmesi ve bu üretimi sürdürülebilir kılmak için uygun konfigürasyonu oluşturarak projelendirmesini gerçekleştiriyoruz. Bu noktada müşterilerimizin üretim sahasına en uygun ve uyumlu çözümü oluşturarak imalatlarına katkıda bulunuyoruz.

PROJE ADIMLARIMIZ

  • 01. Fizibilite ve Keşif Çalışması
  • 02. Ön Çalışma ve Tekliflendirme
  • 03. Tasarım
  • 04. İmalat
  • 05. Elektrik, Otomasyon ve Yazılım
  • 06. Test ve Doğrulama
  • 07. Kurulum ve Devreye Alma

İşin kapsamını tam olarak anlamak, projede ne istendiği kadar ne amaçla yapılacağını anlamak ve projeye ilişkin gerekli tüm keşifi yaparak “işveren-işgören” entegrasyonunu sağlayarak iki firmayı bir bütün haline getirmek öncelikli hedefimizdir.

Yapılan keşifler sonrasında projenin bir bütün olarak ortaya konması, genel proje yerleşimini göstermek, üç boyutlu konsept tasarım üzerinden çözümü canlandırmak ve proje hedefinin kullanılması planlanan ekipmanlar ile birlikte belirtildiği bir tekliflendirme çalışması üzerinden çözümümüzü sizlere açıklıyoruz.

Mutabakat sağlanan koşullar ve çözüm üzerinden işe en uygun malzeme seçimi gerçekleştirilerek nihai mekanik tasarım ve elektronik tasarımı gerçekleştiriyoruz. Vereceğiniz onaya müteakip mühendislik teorimizi pratikte uygulamaya sokuyoruz.

Nihai tasarımı oluşturulan bileşenlerimizin; işinde uzman, sektöre özel standardizasyona ve kalite sertifikalarına sahip imalat tedarikçilerimiz tarafından, yine sertifikalı hammadde ve ürünler ile mühendislik kadromuzun üst yönetimi ve kontrolü içerisinde imalatını gerçekleştiriyoruz.

Montajı tamamlanan bileşenlerin elektrik-otomasyon panosunu firmamız bünyesinde topluyor, gerekli tüm enerji ve sinyal kablolarını bağlayıp yazılımın tamamlanması için hazır hale getiriyoruz. Yine firmamız bünyesinde yazılım uzmanlarımız tarafından projenin hedefine uygun çalışmayı yapacak, gerekli güvenlik önlemlerini de alarak anahtar teslim hale getiriyoruz.

Tamamlanan proje nihai hale geldikten sonra hedeflerimize ulaşması noktasında test, doğrulama ve en iyileme çalışmaları yapıyoruz. Düzeltilmesi ya da revize edilmesi gereken noktaları kendi sahamızda görerek müdahale ediyor, en iyileme çalışmaları sonrası sistemi final haline getiriyoruz.

ÇÖZÜM İÇİN